SİNEM ŞENEL

SİNEM ŞENEL
FİZİK

1989 yılında istanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünü üstün bir başarıyla 4 sene gibi bir sürede tamamladı ve aynı üniversitede formasyon eğitimi aldı. Fizik ana bilim dalında Uluslarası Balkan Kongresi’nde “Nükleer Optik Model” adlı büyük çaplı bir sunum gerçekleştirdi.

7 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim alanında başarılı bir şekilde Fizik Öğretmeni olarak çalıştı.
Çalıştığı her kurumda öğrencilerine Fizik dersini onlara nakış gibi işledi. İdölü olan Nikola Tesla’dan ilham alarak öğrencileriyle birlikte geliştirdiği “su dalgasından enerji üretimi” projesiyle TÜBİTAK ve BAYER yarışmalarında boy gösterdi.

Senelerini geçirdiği öğretmenlik mesleğiyle birlikte bir diğer tutkusu olan buz pateninde kendini geliştirerek Buz Hokeyi Süper Lig’inde hakemlik yapmaya başladı. Ekip ruhu, ilgi ve isteği sayesinde İstanbul İl Buz Hokeyi Hakemliğiyle tutkusunda bir adım daha ilerledi.

İç huzur ve sağlıklı yaşamı için yoga, fitness ve pilates dallarında ilgilendi.
Yılların verdiği birikim ile birlikle kişisel gelişiminin göstediği sosyal, neşeli, güler yüzlü ve enerjik davranışlarıyla bir örnek olma yolunda ilerlemeye devam etti.

Sosyo kültürel kişiliğinin verdiği etkiyle birlikte yeni yerler ve tatlar keşfetmeyi kendine misyon edindi. Çoğu kültürel aktivitede olduğu gibi sinema ve tiyatro alanlarında da ilgisi devam ettirdi.

Hayatın başlangıcından sonuna kadar ki sürecin her zaman içinde olan FİZİK, bizim hayatımızda YOL GÖSTERİCİMİZ olduğuna inanıyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ
Menü