MÜJDAT DURMAZ

MÜJDAT DURMAZ
YAZILIM KOORDİNATÖRÜ

2000 yılında Marmara Üniversitesi – Teknik Eğitim Fakültesi – Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra web tasarımı, web programcılığı ve yazılım üzerine çeşitli firmalarda çalışmalar yaptı. Üç yıl kadar bu işlerle meşgul olduktan sonra 2003 yılında Enka Okulları’ nda çalışmaya başladı. 15 Yıl Enka Okullarında, okulun tüm yazılım alt yapısını kurguladı ve kurum içi sürekli geliştirmelerde bulundu. Tabi bu zaman zarfı içerisinde ilkokuldan lise sona kadar her seviyede Bilgisayar ve Bilişim öğretmenliği yaptı.

2016-2018 yıllarında Sakarya Üniversitesi – Fen Bilimleri Enstitüsü – Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği anabilim dalında Bilişim Teknolojileri üzerine yüksek lisansını yaptı.

2018-2020 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Wissen akademi ve İstanbul Ayvansaray Üniversitelerinde NBUY (Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Programı) Öğretim görevlisi ve eğitim danışmanı olarak çalıştı. Yine bu yıllar içerisinde çeşitli eğitim firmalarında kurumsal ve bireysel Yazılım ve bilişim eğitmenlikleri yaptı.

Şu anda Kozmos Yazılım Anadolu Lisesinde Yazılım ve Bilişim Bilimleri Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ
Menü